Festival Calendar

Mo 7 14 21 28
Tue 1 8 15 22 29
We 2 9 16 23 30
Thu 3 10 17 24
Fr 4 11 18 25
Sa 5 12 19 26
Su 6 13 20 27
Mo 5 12 19 26
Tue 6 13 20 27
We 7 14 21 28
Thu 1 8 15 22 29
Fr 2 9 16 23 30
Sa 3 10 17 24 31
Su 4 11 18 25
Home \ Archive
 
Main Sponsor
Żywiec
Poznań
Newsletter
  
Participant's Guide
Participant's Guide maltafestival poznań 2010 more
Facebook - Share Twitter - Share Blip - Share Flaker

2008


Programme

...

Affected

Akcja ekologiczna

Appendix

Beats Friendly Live

Bleu Remix

Bujakowska&Janus / Bazan / Tymiński

Cadillac

Can art stop icecaps from melting?

Coaching project - presentation

Concerto

CORRECTOMUNDO

Cultural Shows (w ramach EKO MALTA)

Czas matek

DANCE N°1

Dance, jokes & dance jokes

Digit All Love

ELVIS COSTELLO & THE IMPOSTERS

Ferdydurke

Fire freak comedy circus

Frankenstein (A De-Monstration)

Gdy rozum śpi budzą się demony

Granica pętli

H of D

Inconvenient True

Inkubator

K@osmos

Kavkazji Proviet

Keret

Krwawe wesele

LILLI HANDEL / KREW, POEZJA I MUZYKA Z BUDUARU BIAŁEJ DZIWKI

Margot

Materac

MILOOPA

Napszykłat

Nic

Noc z Polskim Teatrem Tańca

ORCHID

Paraboles

Plumplumdzyńdzyńbum

Pudełko

Questo Buio Feroce

Radioaktywni

Requiem for a Dying Planet

Salto mortale

She - Ona. Media Story

Shpooka Tours

Solaris Electronic Opera

Śpiewanki

Stolik

Tańczące wiolonczele

THE LUNGS OF THE CITY - oases, Mobile Conference

The Modern Artist

The White Diamond

The Wild Blue Yonder

Trylogia Qatsi

Układanka

Variete

Warsztaty teatralne Performance Ecology

Wernisaż wystawy Pierre'a Coulibefa

While we were holding it together

Wieczorynka

Workshops of the New Critical Force, conducted by Grzegorz Niziołek

Łemko


Artists

Arma Theater

Beats Friendly Live

Burnt Out Punks

Cieszyńskie Studio Teatralne

Clipa Theater & Teatr Strefa Ciszy

COMPAGNIA PIPPO DELBONO

Compagnie OFF

Claire Croize

Digit All Love

Ivo Dimchev

ELVIS COSTELLO & THE IMPOSTERS

Eszter Salamon - Christine de Smedt

Philipp Gehmacher

Godfrey Reggio, Philip Glass

Grupo Puja

David Guggenheim

Izabella Gustowska

Harakiri Farmers

Werner Herzog

Robert Jarosz

Joan as Police Woman

Karbido

Ula Kijak

Kosaara

LISA/Ivana Müller

Yann Marussich

Miloopa

Napszykłat

New Art Club

New World Performance Laboratory

Orchid

Poznańskie Stowarzyszenie Inicjatyw Teatralnych

Prefabrykaty

Waldemar Raźniak

Solo Projekt 2008

Studio Teatralne Blum

Teatr Atofri

Teatr Biuro Podróży

Teatr im. H. Modrzejewskiej

Teatr Ósmego Dnia

Teatr pod Parasolem

Teatr Polski w Poznaniu

Teatr Porywacze Ciał

Teatr U Przyjaciół

Teatr Usta Usta Republika

Teatr Łaźnia Nowa

Théâtre Dromesko

Towarzystwo gimnastyczne

Towarzystwo Prze-Twórcze

Variete

Organiser
maltafundacja