Kalendarz Festiwalu

Pn 7 14 21 28
Wt 1 8 15 22 29
Śr 2 9 16 23 30
Cz 3 10 17 24
Pt 4 11 18 25
So 5 12 19 26
Nd 6 13 20 27
Pn 5 12 19 26
Wt 6 13 20 27
Śr 7 14 21 28
Cz 1 8 15 22 29
Pt 2 9 16 23 30
So 3 10 17 24 31
Nd 4 11 18 25
Strona główna \ Archiwum
 
Główny sponsor
Żywiec
Poznań
Newsletter
  
Przewodnik uczestnika
Przewodnik uczestnika maltafestival poznań 2010 więcej
Facebook - Udostępnij Twitter - Udostępnij Blip - Udostępnij Flaker

2008


Program

...

Affected

Akcja ekologiczna

Appendix

Artysta współczesny

Beats Friendly Live

Bleu Remix

Bujakowska&Janus / Bazan / Tymiński

Cadillac

Concerto

CORRECTOMUNDO

Czas matek

DANCE N°1

Dance, jokes & dance jokes

Digit All Love

ELVIS COSTELLO & THE IMPOSTERS

Fire freak comedy circus

Frankenstein (A De-Monstration)

Gdy rozum śpi budzą się demony

Granica pętli

H of D

Inconvenient True (Niewygodna prawda)

Inkubator

K@osmos

Kavkazji Proviet

Keret

Krwawe wesele

LILLI HANDEL / KREW, POEZJA I MUZYKA Z BUDUARU BIAŁEJ DZIWKI

Margot

Materac

Miejskie dotleniacze - oazy (w ramach EKO MALTA), konferencja mobilna

MILOOPA

Napszykłat

NIC

Noc z Polskim Teatrem Tańca 21.00-2.00

ORCHID

Paraboles

Plumplumdzyńdzyńbum

Pokaz pracy warsztatowej

Pudełko

Questo Buio Feroce

Radioaktywni

Requiem for a Dying Planet

Salto mortale

She - Ona. Media Story

Shpooka Tours

Solaris Electronic Opera

Śpiewanki

Stolik

Tańczące wiolonczele

TEATR POLSKI W POZNANIU

The White Diamond

The Wild Blue Yonder

Topnienie lodowców (w ramach EKO MALTA), konferencja mobilna

Trylogia Qatsi

Układanka

Variete

Warsztaty dziennikarskie, prow. Grzegorz Niziołek

Warsztaty teatralne Performance Ecology

Wernisaż wystawy Pierre'a Coulibefa

While we were holding it together

Widowiska Kulturowe (w ramach EKO MALTA), konferencja mobilna

Wieczorynka

Łemko


Artyści

Arma Theater

Beats Friendly Live

Burnt Out Punks

Cieszyńskie Studio Teatralne

Clipa Theater & Teatr Strefa Ciszy

COMPAGNIA PIPPO DELBONO

Compagnie OFF

Claire Croize

Digit All Love

Ivo Dimchev

ELVIS COSTELLO & THE IMPOSTERS

Eszter Salamon - Christine de Smedt

Philipp Gehmacher

Godfrey Reggio, Philip Glass

Grupo Puja

David Guggenheim

Izabella Gustowska

Harakiri Farmers

Werner Herzog

Robert Jarosz

Joan as Police Woman

Karbido

Ula Kijak

Kosaara

LISA/Ivana Müller

Yann Marussich

Materac

Miloopa

Napszykłat

New Art Club

New World Performance Laboratory

Orchid

Polski Teatr Tańca

Poznańskie Stowarzyszenie Inicjatyw Teatralnych

Prefabrykaty

Waldemar Raźniak

Solo Projekt 2008

Studio Teatralne Blum

Teatr Atofri

Teatr Biuro Podróży

Teatr im. H. Modrzejewskiej

Teatr Ósmego Dnia

Teatr pod Parasolem

Teatr Polski w Poznaniu

Teatr Porywacze Ciał

Teatr U Przyjaciół

Teatr Usta Usta Republika

Teatr Łaźnia Nowa

Théâtre Dromesko

Towarzystwo gimnastyczne

Towarzystwo Prze-Twórcze

Variete

Organizator
maltafundacja