Kalendarz Festiwalu

Pn 7 14 21 28
Wt 1 8 15 22 29
Śr 2 9 16 23 30
Cz 3 10 17 24
Pt 4 11 18 25
So 5 12 19 26
Nd 6 13 20 27
Pn 5 12 19 26
Wt 6 13 20 27
Śr 7 14 21 28
Cz 1 8 15 22 29
Pt 2 9 16 23 30
So 3 10 17 24 31
Nd 4 11 18 25
 
Główny sponsor
Żywiec
Poznań
Newsletter
  
Przewodnik uczestnika
Przewodnik uczestnika maltafestival poznań 2010 więcej
Facebook - Udostępnij Twitter - Udostępnij Blip - Udostępnij Flaker

Nota prawna

Regulamin Kolacji z kanarkiem
Organizator – Fundacja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta
Wykonawca – MASH/HER/DIP Kolacja z kanarkiem
 
1. 27 czerwca 2010 roku zapraszamy na Kolację z kanarkiem, która odbędzie się o godz. 19.00. Dokładny adres zostanie podany osobom, które się zgłoszą. Miejsce to znajduje się niedaleko rynku Jeżyckiego.
2. Organizator informuje, iż obowiązują stroje wieczorowe.
3. Wstęp na przedstawienie mają wyłącznie osoby dorosłe.
4. Organizator informuje, iż osoby nie jedzące mięsa będą miały „ograniczoną” możliwość udziału w przedstawieniu.
5. Zaproszenie jest ważne dla jednej osoby. Obowiązują wyłącznie zaproszenia imienne. Zaproszenie należy odebrać osobiście. Odbiór zaproszenia potwierdza się składając swój podpis na liście.
6. Odbiór  zaproszenia oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
7. Przedstawienie będzie rejestrowane, osoba biorąca udział w przedstawieniu wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie, który powstanie oraz na jedną projekcję. Projekcja filmu odbędzie się w Pasażu Kultury na Starym Rynku data projekcji zostanie podana w terminie późniejszym.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania urywków filmu w celach promocyjnych i reklamowych. Na terenie całego świata, w szczególności w sieci Internet.
9. Wszelakie dane osobowe zbierane na potrzeby niniejszego przedsięwzięcia będą wykorzystane jedynie w celu jego wykonania, nie będą one udostępniane osobom trzecim, w szczególności dane osób uczestniczących w przedstawieniu nie zostaną umieszczone w realizowany filmie.
10. Udział należy potwierdzić wysyłając odpowiedź na maila od grupy. W mailu należy podać imię nazwisko oraz nr telefonu.
11. Przedstawienie jest przedsięwzięciem autorskim grupy MASH/HER/DIP. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania tejże wynikające ze swobodnego wyrażania przekazu artystycznego.
12. Uczestnik akceptuje prawo grupy do wyrażania w dowolny sposób przekazu artystycznego.
13. Osoby nie które nie dostosują się do wymogów przewidzianych w niniejszym Regulaminie bądź go nie zaakceptują nie zostaną wpuszczone na przedstawienie.

 

Regulamin korzystania z rowerów Maltabike

Właścicielem wypożyczanych rowerów jest firma Maltabike Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Śniadeckich 18/7 60-774 Poznań, zwaną dalej Wypożyczalnią.

 1. Wypożyczający jest zobowiązany użytkować sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem oraz przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 1997 r. nr 98, poz. 602) wraz z późniejszymi zmianami.
 2. Wypożyczający rower powinien spełnić następujące warunki:
 • przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy), z którego pracownik wypożyczalni spisze dane;
 • zapoznać się z niniejszym regulaminem.
 1. W razie gdy Wypożyczający uzna klienta za niewiarygodnego, może mu odmówić wypożyczenia roweru bez uzasadnienia.
 2. Wypożyczalnia przekazuje do używania wypożyczającemu sprzęt sprawny technicznie i w takim samym stanie sprzęt powinien zostać zwrócony.
 3. Za kontuzje/uszkodzenia ciała wypożyczającego lub osób trzecich powstałe w wyniku używania roweru rekreacyjnego niezgodnie z jego przeznaczeniem lub przepisami Prawa o ruchu drogowym odpowiada wypożyczający.
 4. Godziny funkcjonowania Wypożyczalni na MaltaFestival w punktach na Starym Rynku i na  terenie MTP:

- od poniedziałku do piątku w godz 12:00 – 21:00.

- od soboty do niedzieli w godz 10:00 – 21:00

 1. W ostatniej godzinie pracy Wypożyczalni danego dnia nie jest już możliwe wypożyczanie, tylko zwroty wypożyczonego sprzętu.
 2. Sprzęt musi zostać zwrócony do wypożyczalni w dniu, w którym został wypożyczony, w godzinach jej otwarcia. W wypadku opóźnienia zwrotu sprzętu, wypożyczający zobowiązany będzie do zapłacenia kary w wysokości 40,00 zł za każdy dzień opóźnienia zwrotu.
 3. Rower może być użytkowany tylko na ścieżkach rowerowych i drogach publicznych.
 4. W przypadku pozostawienia roweru  poza wypożyczalnią, należy go zabezpieczyć przed kradzieżą znajdującym się w wyposażeniu zapięciem spinając ramę roweru do np. stojaka rowerowego lub innej stabilnej rzeczy.
 5. Jeśli wypożyczający nie zastosował się do zasad zawartych w regulaminie MaltaBike ma prawo domagać się odszkodowania za uszkodzenia lub użyczenie sprzętu osobom trzecim.
 6. Wypożyczalnia zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia sprzętu w momencie, gdy uszkodzenia jego będą tak znaczne, że jego naprawa stanie się nieopłacalna. W takim przypadku Wypożyczający zobowiązuje się do zapłaty w wysokości 900 PLN. W wyniku uszkodzeń drobnych Wypożyczania ma prawo domagać się od Wypożyczającego poniesienia kosztów naprawy zniszczonego sprzętu.
 7. W przypadku kradzieży roweru rekreacyjnego wypożyczający ma obowiązek niezwłocznie zawiadomić Policję, a następnie zaświadczenie zgłoszenia kradzieży przedstawić w siedzibie MaltaBike. W przypadku gdy utrata roweru nastąpi z winy wynajmującego MaltaBike pobiera opłatę karną w wysokości 900 PLN.
 8. Wypożyczający rower nie może zostawić go bez nadzoru nawet w przypadku zabezpieczenia go przed kradzieżą zamkiem. W takiej sytuacji gdy rower zostanie skradziony wypożyczający zgadza się zapłacić MaltaBike sp. zo.o. karę umowną w wysokości 900PLN.
 9. Wypożyczenie roweru przez Wypożyczającego jest tożsame z akceptacją regulaminu.

Cennik:

Dla gości festiwalu oraz posiadaczy biletów na spektakle wypożyczenie na pierwsze 2h jest bezpłatne, każda kolejna godzina płatna jest 5zł za godzinę (przy wypożyczeniu konieczne jest przedstawienie biletu wstępu lub specjalnej przepustki). Ceny dla pozostałych klientów:

1h-10zł

2h – 7z

3h – 5zł i każda następna.

JAN LAUWERS & NEEDCOMPANY "Sad face / Happy face"

1. Bezwzględny zakaz fotografowania oraz filmowania podczas spektakli "Sad face / happy face", które odbywają się 27 oraz 29 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

2. Osoba, która podczas spektaklu użyje aparatu fotograficznego lub kamery zostanie wyproszona ze spektaklu.

Organizator
maltafundacja