Sprzedaż biletów

Bilety na wszystkie wydarzenia Malta Festival Poznań 2012 sprzedawane są aktualnie tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży firmy Eventim (patrz: tutaj), m.in. we wszystkich salonach Empik w całej Polsce.

Sprzedaż biletów prowadzona jest również w Biurze Festiwalowym Malta Festival Poznań 2012, które mieści się w Galerii Miejskiej Arsenał na Starym Rynku w Poznaniu. Biuro jest czynne od 3 do 7 lipca, w godzinach 10:00-20:00.

 

koncert FAITH NO MORE 180 zł (I sektor) / 120 zł (II sektor) - bilety na II sektor dostępne będą również przed koncertem, przy wejściu do II sektora, przy ulicy Wiankowej.

Dla osób niepełnosprawnych z widoczną niepełnosprawnością ruchową przewidujemy specjalne miejsce. Prosimy o zakup biletu w drugim sektorze i zgłoszenie sie przy specjalnie oznaczonym wejściu. Osoby, które zakupią taki bilet proszone są o przesłanie maila na adres office@malta-festival.pl o temacie "Niepełnosprawni". Na około miesiąc przed koncertem roześlemy do tych osób specjalne mapki oraz szczegółowe informacje pomocne przy wejściu.